Anime-group
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum, ne le za ljubitelje animejev, ampak za prav VSE!!
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Dobrodošli!
Shrani.si Pomagaj Japonski!
help japan
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Kdo je z nami
Trenutno forum pregleduje 1 uporabnik :: 0 registriranih, 0 skritih in 1 gost

Noben

Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 13, dne Sob Jan 15, 2011 7:09 am
Top posters
EuphyChan
1. Del Vote_lcap1. Del Voting_bar1. Del Vote_rcap 
KyuubiX
1. Del Vote_lcap1. Del Voting_bar1. Del Vote_rcap 
Amethyst
1. Del Vote_lcap1. Del Voting_bar1. Del Vote_rcap 
Coraaaa
1. Del Vote_lcap1. Del Voting_bar1. Del Vote_rcap 
ShinigamiGirL
1. Del Vote_lcap1. Del Voting_bar1. Del Vote_rcap 
[CJ]
1. Del Vote_lcap1. Del Voting_bar1. Del Vote_rcap 
vampire.princess
1. Del Vote_lcap1. Del Voting_bar1. Del Vote_rcap 
DąrK DīA
1. Del Vote_lcap1. Del Voting_bar1. Del Vote_rcap 
вŁay™
1. Del Vote_lcap1. Del Voting_bar1. Del Vote_rcap 
Allice x]
1. Del Vote_lcap1. Del Voting_bar1. Del Vote_rcap 
Latest topics
» 9. Del
1. Del EmptySob Dec 31, 2011 9:30 am by vampire.princess

» 8. Del
1. Del EmptyČet Dec 29, 2011 11:13 am by vampire.princess

» 7. Del
1. Del EmptyČet Dec 29, 2011 10:49 am by vampire.princess

» 6. Del
1. Del EmptyČet Dec 29, 2011 10:30 am by vampire.princess

» 5. Del
1. Del EmptyČet Sep 22, 2011 9:10 pm by vampire.princess

» neuromega fish oil
1. Del EmptyTor Avg 02, 2011 9:56 pm by Gost

» Aquatic Animal Medicine
1. Del EmptyPon Avg 01, 2011 5:17 pm by Gost

» акушерство гинекология перинатология
1. Del EmptyPon Avg 01, 2011 12:19 pm by Gost

» Продвижение неизбежно
1. Del EmptySob Jul 30, 2011 4:29 am by Gost


 

 1. Del

Go down 
AvtorSporočilo
vampire.princess
10% Animee
10% Animee
vampire.princess


Število prispevkov : 29
Join date : 11/07/2010

Jaz anime
Izpopolnjenost:
1. Del Left_bar_bleue1/2001. Del Empty_bar_bleue  (1/200)
Sodelovanje: 0
Priznanja: x

1. Del Empty
ObjavljaNaslov sporočila: 1. Del   1. Del EmptySre Jul 27, 2011 2:49 pm

1. Del

Spet sem se z desno roko dotaknila okenske police, ko me je nanadoma zapeklo. Kaj se je zgodilo? Okenska police je narejena iz kovine. Kaj mi bo ta storila žalega? Dvignila sem opečeno roko in zagledala rdečo šestkrako zvezdo. Resno. Kaj se dogaja? Takega znamenja še nisem videla. "Delphine, gosta imaš!" Je zarjovela moja mama od spodaj. V mislih sem se spogledala sama s sabo. Je to... Lan? Ups. Šele pred nekaj dnevi je prišel na šolo. Ljubezen na prvi pogled. Hitro sem stekla v mojo kopalnico in se hitro počesala, kar je bilo lahko, zraven pa sem se zazrla v moje globoke zlate oči. Oblečena sem bila samo v črno majčko z naramnicami in črne kavbojke, moji, do pasu dolgi rdečkasto-zlati lasje pa so bili razpeti. Precej malo sem bila oblečena, poleg tega da je danes drugi oktober. Bila sem nenaličena, kakor vedno. "Okej, Delphine. Zberi se." Sem zamrmrala sama zase, nato pa se pognala ven iz kopalnice, po stopnicah dol in v kuhinjo. Ni bil Lan. Bila je neka punca... Mojih let. Do sredine hrbta dolgi črni lasje in globoke zlate oči. Kakšna podobnost! Mi je šinilo čez glavo. "Delphine, pripravi prtljago. Odpotovala boš." Kaj? "Mama, ali sem te narobe slišala?" Sem rekla tiho. Tega ne bi prenesla. Ne moram kar oditi... Od tu. Imam najboljšo prijateljico in spoznala sem fanta, v katerega sem se zaljubila. Ne morem preprosto oditi! Upri se! Mi je rekel besen glas v glavi. Tega nisem storila. "Ne, nisi slišala narobe. Še danes odhajaš." Lepo te prosim! Odhod? Danes? Niti podrazno! "Nikamor ne grem!" Sem protestirala, a ko me je mama ostro pogledala, sem stekla po stopnicah nazaj v sobo in izpod postelje potegnila dva velika kovčka. Eden rdeče barve, drugi črne. Odprla sem tudi omaro in začela pakirati stvari. Vsa oblačila in osebne stvari so bile kmalu spakirane. Med pakiranjem je v mojo sobo prišla tista punca. Ravno sem tarnala, kako peče, saj sem se spet dotaknila kovine. Kaj, prekleto, imam z njo? "Ne dotikaj se kovine. Vedno bližje si nam, zato utegne biti smrtno nevarna. Lia." Poudila mi je desno roko. Na njej je bila zvezda, šestkraka, rdeča, kakor moja. "Delphine." Sem rekla mirno ter se z njo rokovala, nato pa nadaljevala s pakiranjem. V glavi mi je švigalo polno misli. Kaj misli z kovino? Zakaj imave obe ista znamenja?
Nisem vedela odgovorov na njih.


Nazaj na vrh Go down
 
1. Del
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Anime-group :: Dampirska šola-
Pojdi na: